17 Nisan 2011 tarihinden sonra Dernek Hesaplarına Dokunmadan Köy adına Ankara Derneğimizce alınan Malzeme - Demirbaş Listesi                  ( Kişilerden hayır olarak alındı)
 
Bağış Yapacaklar İçin İhtiyaç Duyulan Malzeme Lisltesi Görmek İçin Tıklayın
 
 
Malzeme Adı Cinsi Adedi Açıklama
Mutfak Malzemeleri

 70 x 30 2 adet tencere      1 adet pilav tenceresi          2 adet sahra ocağı profil ayaklı                             200 adet servis tabağı 5 li kepçe salata tahtası

Mart Ayı İçerisinde Köy Muhtarlığına Teslim Edilmiştir.(Sayın Yavuz Yılmaz-Ramis Uslu-Gayılı Kerim-Yaman Işık-Barış Çöpçü Katkıları İle)
Hela Taşı            ( Şadırvan İçin) 8 adet  Yerlerine Takılmıştır. Sayın Erol Işık - Niyazi Işık Katkıları İle)
2 Kamyon Kum  Şadırvan İnşaatında   Kullanılmıştır. Yönetim Kurulu Katkıları ile
Fayans/Kalekim Çelitli ebat ve boylarda 100 metrekare 10 Torba Kalekim Eski ve yeni oda ile mutfaklarda kullanıldı.(Erol Işık-Niyazi Işık Katkıları ile)
İç ve Dış Cephe Boyaları 20 kğ lık toplam 8 adet 4 adedi eski oda ve camide kullanıldı.4 adedi ile yeni oda ile çoban evinin boyanmasında kullanılacaktır.( Sayın Erol Işık'ın Katkıları İle)
Nakit Para 4000 TL Görüşmeler sonunda 2011 Yılı İçinde Köy Tüzel Kişiliği Adına Alınmış ve Muhtarlık Tarafından Oda ve Şadırvan İnşaatlarında Kullanılmıştır.(Dernek Yönetim Kurulu Katkıları İle)
Nakit Para 5000 TL Sayın valimiz ile görüşmemizde kendisi söz vermiş para muhtarlık tarafından alınmıştır..(Dernek Yön Kur.ve Muhtar Erdoğan Yaman Katkıları İle)
Projeksiyon Cihazı 1 adet ( 1000 TL Değerinde) Sayın Hüseyin Yaman Ve Mustafa Yamanın Katkıları ile Köy derneklerinin ihtiyaçlarında kullanmak amacı ile hibe olarak alınmıştır.4 metrekarelik perdesi ile birlikte.
Bilgisayar 1 adet ( 650 TL Değerinde) ( Maliye Bakanlığı ve Mustafa Yamanın Katkıları ile )Cami derneği ve muhtarlıkta kullanılmak üzere Ekranı Yok.
Laser jet yazıcı 1 adet ( Yeni Ambalajında)

200 TL Değerinde

Cami derneği ve Muhtarlık kullanılmak üzere ( Mustafa  Yaman'ın Katkıları ile)
Muhtarlık malzemeleri Masa sandelye dolap yer döşemesi v.b. Kastamonu da Emn.Md. Sayın Şükrü YAMAN'ın Katkıları ile alınmış oda düzenlenmediği için döşenmemiştir. Oda Düzenlendiğinde Kastamonudan getirilip Düzenlenecektir.
Musluk Batarya Şadırvan da kullanılmak üzere 12 adet batarya       1i duşlu (yeni Ambalajında) Örnek iş inş.Tic.Şirketinden bedel ödenmeden yardım amacı ile alınmış ve Takılmak Üzere Muhtarlığa Teslim edilmiştir.
TV,uydu cihazı 1 er adet Tv Ayşe Yaman Uydu Cihazı Meryem Yaman'ın Katkıları ile Köy odasına konulmak üzere 1 adet tv ve uydu cihazı alınarak köy muhtarlığına teslim edilmiştir.
Söve Çeşitli cins ve miktarlarda İki odanın dış cephe süslemesinde kullanıldı.Yarı ücreti ödendi.Yarısı hibe olarak alındı
Avize 3 adet Eski ve yeni odada kullanılmak üzere ikisi takıldı.Birisi takılacak.(Sayın Rıdvan Yılmaz'ın ve Dursun Yılmaz -Rasim Işık Katkıları İle)
Bakır Pilav Tenceresi 1 Adet Sayın Ayşe YAMAN tarafından köyde kullanılmak üzere derneğimize verilmiştir.Dernek Tarafından kalaylatılmış ve köye gönderilmiştir.
Çay Semaveri 3 Adet İstanbul Derneği Bektaş ışık ve Arif Başerin Katkıları İle 2 Adet elektrikli 1 adet tüplü olmak üzere 3 adet alınmıştır.